tr en

Hakkımızda

Bizler, nesilden nesile Anadolu kültürüyle yetişmiş, yüzünü geleceğe ve ileri teknolojiye çevirirken, temel değerlerinden, dürüstlükten, verdiği sözlerden asla ödün vermeyen bir aileyiz.

Tam 55 yıllık birikimimizle güveninizi ve mutluluğunuzu her şeyin üzerinde tutuyor, konutlardan mağazalara, ofislerden yeşil alanlara kadar inşa ettiğimiz her yapıda insanların hayatını değiştirmenin, verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Güçlü, çalışkan ve disiplinli ekip yapımızla birlikte, 1967‘den beri insanların mutluluğu için çalışıyor, ilkler ve yeniliklerle sektörümüze yön veriyoruz.

Yarım asırlık mazimizde inşaat sektörünün değişen dinamiklerine ve gelişmekte olan teknolojik yeniliklere hızla uyum sağladık. Bugüne dek, birçok başarılı projelere imza atarak 1000′e yakın aileye kaliteli yaşamlar sunduk.

Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştermenin sorumluluğuyla çalışıyor, her detayda disiplinli ve progamlı çalışarak süreç ve standartlara sadık kalıyoruz. Her projemizde doğaya ve hayata değer katmak, insanların hayatını değiştirmek ise en büyük motivasyonumuzdur.

Bugün, büyüyen şirketimizle insanlara yeni yaşam alanları sunarak ve Yapıkur bünyesi altında yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayarak, halkımızın refah düzeyini artırmaya ve Türk Ekonomisi’ne güç katmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

Geleceğin teknolojisini bugün kullanıyoruz.
Biz, daima çağın ötesinde olmayı hedefliyoruz. Her projemizi yenilikçilik kavramı üzerine inşa ediyor, yaşam alanlarından, mimariye ve hatta akıllı ev sistemlerine kadar daima güncel teknolojiler kullanıyoruz.

Sektörümüze ve işimize dinamizm katıyoruz.

İnşaat sektörü gibi hareketli bir sektörde öncü olmayı hedefliyor bu nedenle dinamizmi benimsiyoruz. Bu sayede sektörümüzdeki teknolojik değişimlere, mimarideki yeni trendlere, çevreci ve akıllı teknolojilere hızla uyum sağlıyoruz.

Şartlar ne olursa olsun kaliteden ödün vermiyoruz.

Çalışma koşullarımız ne olursa olsun, kaliteden ödün vermiyoruz. Yaşam alanları ve binaların inşaasında her türlü kalite standardını uzman kuruluşlardan aldığımız belgelerle sağlayarak hizmet veriyoruz.Güven kavramını her şeyin üzerinde tutuyoruz.
Güven bizim için müşterilerimize verdiğimiz sözleri tam anlamıyla tutmak, bir yandan da tüm çalışanlarımızın güvenini kazanmak demek. Bu açıdan da planlı bir iş akışını sürdürürken, tüm çalışanlarımızın iş güvenliği için her türlü sorumluluğu yerine getiriyoruz.

Daima daha yeşil bir dünya için çalışıyoruz.

Biz daha yeşil yaşam alanları, daha iyi bir dünya için çalışıyoruz. Çevreyle dost projelere imza atıyor, projelerimizi sistematik olarak ve yasal prosedürler çerçevesinde inceliyor, kirliliği önlemeye yönelik tedbirler alıyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden beri imza attığımız her projede, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakma sorumluluğunu taşıyoruz. Müşterilerimizi her şeyin üstünde tutan anlayışla hayatın her anına kalite getiriyoruz. Her geçen gün büyüyor, sağladığımız istihdamla ve yarattığımız değerlerle Türk ekonomisine güç katıyoruz.

Misyonumuz

Bizler, modern mimariyi, kullanışlı yaşam alanlarıyla ve sağlamlıkla birleştiriyor, herkesin huzur içinde yaşayıp, çalışabileceği kusursuz yapılar yaratmayı hedefliyoruz. Proje aşamasından şantiye aşamasına, işleyişten malzeme seçimine kadar tüm süreçlerde titizlikle çalışıyor, nesilden nesile yaşanacak dayanıklı yapılar inşa ediyoruz.