Haberler

MÜKEMMEL BİR HAYATI DÜŞÜNÜN, HEMEN TAŞININ!

Sarıyer Zekeriyaköy Kasapçayırı’nda hayata geçirilen ve Mimar Han Tümertekin tarafından tasarlandı. Projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor. İstinye Park’a 15 dakikalık mesafede olan Aya Sarıyer Projesinde; 7/24 güvenlik hizmeti, her daireye özel depo alanı, kapalı otopark, kesintisiz bir hayat için jeneratör, garajdan daireye ulaşım, market, cafe ve sosyal yaşam alanları, fuaye alanı, çok amaçlı toplantı salonu ve fitness bulunuyor. http://www.ayasariyer.com

Yapıkur’dan Kemerburgaz’a prestijli proje!

Mimar Han Tümertekin tarafından tasarlanan Aya Göktürk, 6 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 2 bin 500 metrekarelik kısmı yeşil alan olan projenin 1.200 metrekaresi sosyal tesis alanı ve 9 bin metrekaresi alışveriş merkezi olarak tasarlandı. 4 ve 5 katlı 7 blokta toplam 86 adet konuttan meydana gelen Aya Göktürk’te alanı 95 metrekare ila 308 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konut seçeneklerine yer veriliyor.

İlk etap satışlarımız başladı

Kemerburgaz Göktürk’te hayata geçirilen Aya Göktürk metrekare fiyatı 3 bin dolardan başlıyor. Projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor…. İstinye Park’a 17 dakikalık mesafede olan Aya Göktürk projesinde; 7/24 güvenlik hizmeti, her daireye özel depo alanı, kapalı otopark, garajdan asansörle dairelere ulaşım, 5 yıldızlı otel konforu sunan misafir odaları, fuaye alanı, çok amaçlı toplantı salonu bulunuyor.