Haberler

Yapıkur’dan Kemerburgaz’a prestijli proje!

Mimar Han Tümertekin tarafından tasarlanan Aya Göktürk, 6 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 2 bin 500 metrekarelik kısmı yeşil alan olan projenin 1.200 metrekaresi sosyal tesis alanı ve 9 bin metrekaresi alışveriş merkezi olarak tasarlandı. 4 ve 5 katlı 7 blokta toplam 86 adet konuttan meydana gelen Aya Göktürk’te alanı 95 metrekare ila 308 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konut seçeneklerine yer veriliyor.

İlk etap satışlarımız başladı

Kemerburgaz Göktürk’te hayata geçirilen Aya Göktürk metrekare fiyatı 3 bin dolardan başlıyor. Projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor…. İstinye Park’a 17 dakikalık mesafede olan Aya Göktürk projesinde; 7/24 güvenlik hizmeti, her daireye özel depo alanı, kapalı otopark, garajdan asansörle dairelere ulaşım, 5 yıldızlı otel konforu sunan misafir odaları, fuaye alanı, çok amaçlı toplantı salonu bulunuyor.

Sosyal Sorumluluk

Yapıkur olarak, sadece projelerimizle ve eserlerimizle değil, sosyal sorumluluk çalışmalarımızla da ülkemize ve dünyaya değer katıyor, insanımız için en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Çayeli Devlet Hastanesi İnşaatı

2003 yılında Rize Çayeli Devlet Hastanesi sağlık merkezi binası yıkılarak, kurucumuz hayırsever iş adamı Hikmet Balcı tarafından son teknoloji acil ünitesi ve idari birimleri kapsayan yepyeni bir bina yapıldı. Ayrıca 500 metrekarelik bir alanda, modern bir ameliyathane, uyanma, yoğun bakım ve hazırlık üniteleri, doktor, hemşire ve hasta odaları da inşa edilerek, Sağlık Bakanlığı’na teslim edildi. Böylece modern bir hastane halkımızın kullanımına açılmış oldu. Ayrıntılı bilgi için: www.icdh.gov.tr

Tema Vakfı Yardımları

Yeşili ve doğayı her şeyden değerli görüyor, projelerimizde çevreyi korumak için büyük özen gösteriyoruz. Bununla da kalmıyor ülkemizde yeşili korumak için mücadele eden, toplumu erozyon ve çölleşme konusunda bilgilendiren Tema Vakfı’na daima destek veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için: www.tema.org.tr

Medya